Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator wózka widłowego/kierowca

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i eksploatacja wózków jezdniowych oraz wykonywanie prac związanych z transportem, przemieszczaniem, załadunkiem i wyładunkiem,
  • Rozładunek i załadunek transportów krajowych zgodnie z obowiązującymi standardami mierzenie, ważenie oraz skanowanie przesyłek

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
  • Rzetelności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV dokumentów aplikacyjnych do dnia 21.12.2018 roku do siedziby spółki na adres:
Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.
Ul. Akademicka 22, 18-400 Łomża, pok. 109

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych, zawartych w treści aplikacji, jest Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. z siedzibą ul. Akademicka 22, 18-400 Łomża

Dane osobowe zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w obecnej rekrutacji na w/w stanowisko prowadzonych przez Administratora.

Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 221 Kodeksu pracy w zakresie w nim wskazanym (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz na podstawie zgody w pozostałym zakresie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego złożona została aplikacja, i przez okres wygaśnięcia wzajemnych roszczeń.

Na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ww. uprawnienia (poza prawem do wniesienia skargi do organu nadzorczego) może Pan/Pani realizować przesyłając stosowne żądanie na adres kontaktowy Administratora: sekretariat@zgo.lomza.eu